Realizace

DĚTSKÉ POKOJE

Při výrobě dětského nábytku dbáme na vhodné barevné řešení podle věku dítěte, samozřejmě dodržujeme všechny požadované normy a hygienické předpisy. Povrchovou úpravu provádíme zdravotně nezávadnými materiály.

Navrhujeme barevný, ale přitom praktický a účelný nábytek s variabilní možnosti "růstu" nábytku spolu s dětmi. Nejen pro školáky je důležitý prostorný psací stůl, často již s promyšleným místem pro počítač a vhodná výškově stavitelná židle. Pro zdravý a klidný spánek navrhneme a vyrobíme postel, včetně dodání pohodlné matrace. Ostatní části nábytku zpracujeme ergonomicky podle individuálních potřeb. Oblíbené jsou různé druhy výsuvných či výklopných skříněk a kontejnerů na hračky . Samozřejmostí jsou knihovničky, police, či další potřebný úložný prostor. Veselost a hravost často mohou podrthout barevné úchytky, které lze opět vybrat z velkého množství varinat a druhů.

Nabízíme celomasivní nábytek od českého výrobce nábytku Domestav, který se zabývá výrobou smrkového a bukového nábytku. Dětské pokoje a dětské postele je díky variabilnímu systému možné kombinovat a měnit v průběhu let. Můžete si dokupovat různé systémové díly, zvyšující prvky, doplňky k postelím a tím zcela obměnit typ postele.

Realizace

DP Bystřice nad Olší

DP Bystřice nad Olší

Termín realizace: 3/2014

Dětský pokoj v podkroví I.

Dětský pokoj v podkroví I.

Termín realizace: 11/2013

DP v podkroví II.

DP v podkroví II.

Termín realizace: 7/2012

Dětský pokoj Č/B

Dětský pokoj Č/B

Termín realizace: 5/2009